Międzynarodowe i dwujęzyczne

Szkoły międzynarodowe i dwujęzyczne

W hurtowni B2B Polanglo znajdziesz szereg publikacji do nauki w szkołach międzynarodowych i dwujęzycznych.


Nauczanie dwujęzyczne ang. CLIL (Content and Language Integrated Learning) oznacza zintegrowane nauczanie przedmiotowo-językowe. Dąży ono do swobodnego posługiwania się przez uczniów/studentów językiem ojczystym i obcym na tym samym poziomie w mowie i w piśmie. Na lekcjach przedmiotów takich jak matematyka, fizyka z astronomią, chemia, biologia z higieną i ochroną środowiska, elementy historii i geografii powszechnej oraz informatyka prowadzone są w dwu równorzędnych językach wykładowych: ojczystym i obcym. Nauczanie dwujęzyczne nie może być realizowane również na lekcjach języka polskiego, historii i geografii Polski oraz drugiego języka obcego.


Materiały dydaktyczne na wszystkich zajęciach dwujęzycznych wydawnictw  Cambridge Education czy Oxford Education  dostępne w hurtowni B2B Polanglo,  to zarówno polskie podręczniki, jak i źródła w języku obcym. Dzięki temu możliwe jest opanowanie wiedzy i umiejętności językowych w stopniu rozszerzonym, w tym rozszerzonego zakresu słownictwa z nauczanych dziedzin.


W ofercie hurtowej Polanglo znajdziesz zarówno produkty w wersji papierowej, jak również produkty cyfrowe i online. Posiadamy wszystkie publikacje niezbędne w przygotowaniu do egzaminów międzynarodowych i wewnętrznych, tj. m.in.:

  •          CAIE- Cambridge Assessment International Education
  •          IAQUA- International AQA Examinations           
  •          IB- International Baccalaurate, w tym IB Diploma
  •          OCR- International OCR Examinations  


W ostatnich latach znacznie wzrasta liczba i popularność szkół międzynarodowych - istniejące rozbudowują się, a także powstają nowe. Tym, co odróżnia te szkoły od zwykłych szkół, jest możliwość zdawania matury międzynarodowej, która jest uznawana w wielu krajach na całym świecie.  


Bądź na czasie i zainwestuj w rozwój swojej oferty razem z hurtownią B2B Polanglo!


 
Zacznij korzystać z wygodnych zakupów hurtowych już teraz:
 
 
Aby dokonać zakupów online jako klient detaliczny - przejdź do edugaleria.pl.