O nas

O nas

 

Polanglo Sp. z o.o. to działająca od 1991 roku sieć hurtowni i księgarń a o profilu edukacyjno-językowym.

Wyspecjalizowana struktura naszej sprzedaży hurtowej pozwala nam zawsze szybko i kompleksowo odpowiadać na potrzeby naszych klientów - współpracujemy z siecią księgarni na terenie całego kraju.
Dzięki naszemu pond trzydziestoletniemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie w pełni zaopatrzyć każdą księgarnię w Polsce. Dodatkowym gwarantem dobrej kooperacji są nasi przedstawiciele  handlowi i hurtownia.


Już 31 lat temu  - dzięki dynamicznemu rozwojowi - zostaliśmy docenieni przez największe wydawnictwo uniwersyteckie na świecie - władze Oxford University Press udzieliły nam wyłącznego prawa do importu swoich materiałów z zakresu English Language Teaching na terytorium Polski, a my niezmiennie dokładamy wszelkich starań, aby publikacje językowe Oxford University Press były dostępne w całej Polsce.


Jesteśmy też dystrybutorem szeroko rozumianych materiałów edukacyjnych, nasza oferta obejmuje pełen zakres materiałów do nauki  podręczniki edukacyjne i językowe, repetytoria, słowniki i gramatyki, pomoce dydaktyczne i materiały dla nauczycieli, a także beletrystykę obcojęzyczną i specjalistyczną literaturę akademicką. Oferujemy materiały do wszystkich rodzajów szkół (przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnie wyższe, prywatne szkoły językowe) i poziomów zaawansowania.


Zmieniające się otoczenie ekonomiczne w Polsce zmobilizowało nas również do ciągłego doskonalenia i poszerzania oferty oraz szybkiego i elastycznego odpowiadanie na potrzeby Klientów. Od kilku lat nie jesteśmy tylko dystrybutorem materiałów służących nauce i doskonaleniu językowo – edukacyjnemu, ale również beletrystyki, książek dla dzieci i dorosłych, lektur szkolnych, gier, puzzli, klocków, zabawek, artykułów kreatywnych i ogólnorozwojowych. Znajdziecie Państwo u nas również kompleksową wyprawkę szkolną dla uczniów.


Stale poszerza się krąg naszej współpracy z producentami i wydawcami polskimi i zagranicznymi, nieustannie rozwijamy i optymalizujemy swoją ofertę.


Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasza działalność trwa już tak długo, że ponad trzydzieści jeden lat naszej pracy miało i nadal ma ogromne znaczenie dla wielu ludzi. Przez te lata zmienił się charakter dystrybucji, znacząco rozszerzyliśmy naszą ofertę, ale jedna rzecz pozostaje taka sama. Nasza filozofia. Od lat oferujemy ludziom wiedzę, szerokie możliwości edukacyjne, wspierając jednocześnie ich rozwój osobisty.


Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami.

 
Zacznij korzystać z wygodnych zakupów hurtowych już teraz:
 
 
Aby dokonać zakupów online jako klient detaliczny - przejdź do edugaleria.pl.