Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

1.Chce zacząć sprzedawać produkty z oferty hurtowi Polanglo. Jak rozpocząć współpracę?

Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracji dostępny po kliknięciu w zielony guzik „Zarejestruj się” z poziomu strony głównej. Nasz przedstawiciel handlowy skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 dni roboczych, aby ustalić warunki handlowe. Następnie otrzymasz dostęp do panelu hurtowego i swojego indywidualnego konta.

2. Jakie ceny będę widzieć po otrzymaniu dostępu do panelu zamówień hurtowych?

Gdy rozpoczniemy współpracę, ustalimy indywidualne warunki handlowe, jakie będą Cię obowiązywały. Oferujemy dogodne warunki współpracy, indywidualne podejście. Nie będziesz musiał nic więcej robić – Twoje indywidualne ceny hurtowe będą dla Ciebie widoczne po zalogowaniu się.

3. Ile produktów jest w ofercie Polanglo?

Współpracujemy z grupą ponad 1 900 wydawców, dostawców i producentów.  W naszej ofercie mamy ponad 100 000 produktów – beletrystykę, podręczniki szkolne (języki i edukacja), materiały dydaktyczne dla uczniów, audiobooki, ofertę dla [prywatnych szkół językowych i szkół międzynarodowych, a także artykuły szkolne, gry, puzzle, zabawki i materiały kreatywne.

4. Czy będę mieć dostęp do całej oferty?

Tak, jako nasz klient będziesz mógł swobodnie korzystać z całej oferty bez żadnych ograniczeń. Twoje konto będzie skonfigurowane specjalnie pod Twoje indywidualne potrzeby. 

5. Jaki jest czas realizacji zamówień?

Zamówienia złożone do godziny 12.00 realizujemy jeszcze tego samego dnia. Pozostałe zamówienia wysyłamy w ciągu 24 h.

6. Jestem wydawcą/producentem i chcę, aby moja oferta trafiła do szerokiej dystrybucji. Jak mam zacząć?

Wydawców/producentów, którzy chcieliby  nawiązać z nami współpracę zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem email:m0101@polanglo.pl z informacjami na temat rodzaju prowadzonej działalności i posiadanej oferty. Skontaktuje się z Tobą opiekun handlowy.

 
Zacznij korzystać z wygodnych zakupów hurtowych już teraz:
 
 
Aby dokonać zakupów online jako klient detaliczny - przejdź do edugaleria.pl.